Od 10.7 do 24.7. máme DOVOLENOU, takže poslední objednávky, které vyřídíme musí být zadané a zaplacené do 9.7. do 20:00 hodin - po dovolené začneme vyřizovat objednávky 25.7. Objednávky můžete zadávat, protože zásoby akčního zboží jsou samozřejmě omezené a do vyprodání zásob, ale musíte počítat s pozdějším dodáním. Děkujeme za Vaši trpělivost PYZAMKA.cz.

Záruka AVON

Co značí datum uvedené na obalech výrobků AVON?

Datum, které je uvedeno na všech výrobcích společnosti AVON, označuje datum výroby daného produktu (nikoliv datum spotřeby). Např. Z050615 tedy znamená, že výrobek byl vyroben 5. června 2015. Trvanlivost všech kosmetických výrobků AVON přesahuje 30 měsíců, nicméně také je třeba věnovat pozornost symbolu otevřeného kelímku, v němž je uvedena doba (číslo značící počet měsíců), po kterou je možné výrobek bez obav používat od jeho otevření.

Testuje AVON svoje výrobky na zvířatech?

Ne. Byli jsme jednou z prvních společností na světě, která už před 30 lety přestala testovat svoje výrobky na zvířatech a v roce 2019 jsme se stali první celosvětovou kosmetickou společností*, která ukončila testování na zvířatech ve všech svých značkových segmentech** tím, že zastavila testování na zvířatech v Číně. Ukončení testování na zvířatech v celém našem portfoliu značkových výrobků je dalším krokem na této cestě postavené na našem 30letém úsilí o ukončení testování na zvířatech ve spolupráci s našimi partnery. Více informací najdete zde.

Co znamenají znaky na obalech?

Symboly označující různé druhy materiálů použitých při výrobě výrobku: